GILDIA

Kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością zorientowaną na wspólne spędzanie czasu przy różnego rodzaju grach online, wśród których występuje między innymi World of Warcraft. Dzięki temu znacznie łatwiej odnaleźć wspólny grunt z innymi członkami, a kiedy gra zacznie być dla kogoś nużąca, można w łatwy i szybko sposób odnaleźć partnerów do innej gry, ponieważ niektórzy z naszych członków grywają nawet w kilka gier jednocześnie. Jedną z pozostałych dominujących u nas gier jest np. Neverwinter Online.

Steel and Magic w WoW

Nasza gildia powstała w WoWie za czasów dodatku Mists of Pandaria. Początkowo gildia złożona była z małej grupki osób, wśród której nawiązały się wieloletnie przyjaźnie. Obecnie Steel and Magic liczy ponad kilkadziesiąt graczy, z ktorymi na co dzień gramy, bawimy się, rajdujemy, a także spotykamy na zlotach społeczności.

Jesteśmy głównie grającymi PVE, aczkolwiek znajdą się tutaj również amatorzy BG i arenek. Aktywnie rajdujemy nowy content w każdym dodatku. W Warlords of Draenor ukończyliśmy dostępne rajdy na poziomie Heroic, natomiast uczestnictwo w rajdach Mythic jest umożliwione dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną gildią.

Kogo poszukujemy?

Nasza gildia jest otwarta dla wszystkich, o ile zachowana jest kultura i normalne podejście do gry. Średnia wiekowa gildii grubo przekracza 20+ lat, aczkolwiek mamy graczy w różnym wieku. Dokładne zapotrzebowanie na konkretne klasy można zobaczyć na bocznym pasku po lewej stronie 🙂

Co oferujemy?

– Gildyjne przygotowanie na inwazję Legionu oraz wspólna przygoda po wejściu nowego dodatku 😉
– Przyjazna i luźna atmosfera tworzona przez osoby w różnym wieku.                                                                                                             – Od dodatku Legion ruszamy z pełną parą z progresywną grupą rajdową!
– Gildyjny serwer TeamSpeak 3 dostępny dla wszystkich członków naszej społeczności i ich kompanów.
– Otwartą społeczność graczy z którymi możesz zagrać nie tylko w WoW’a 🙂

Czego oczekujemy?
– Aktywnej gry
– Pozytywnego nastawienia, kultury osobistej i luźnego podejścia.
– Rejestracji na naszej stronie internetowej.
– W przypadku chęci uczestniczenia w rajdach wymagamy obecności na TeamSpeaku oraz instalacji obowiązkowych addonów.

Jak dołączyć?

Sposób 1) Pozostawienie Requesta w Guild Finderze.
Sposób 2) Zarejestrować się na naszej stronie www.steelandmagic.pl i zostawić posta w dziale rekrutacji.
Sposób 3) Skontaktować się wewnątrz gry z naszym Guild Masterem (Nargi), bądź którymś ze Strażników (Markalx, Nierith)